YURTİÇİ KARGO TAKİBİ

Yurtiçi Kargo Takibi ile ilgili olarak sunduğumuz bilgiler açık kaynaklardan derlenmiştir. Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri: 444 99 99

Türkiye'nin en büyük, en yaygın, en kaliteli, en hızlı… şeklindeki sıfatların hepsini layıkıyla hak eden Yurtiçi Kargo, müşterilerine her aşamada şeffaf ve hızlı bilgi sunmak üzere teknoloji geliştirmeye devam etmektedir. Her gün binlerce kargoyu yerine ulaştırdığı için haliyle her gün binlerce kişi Yurtiçi Kargo takibi yapmak üzere uygulamayı açıyor.

Yurtiçi Kargo takibi yapmak çok basit. Bunun için birkaç yöntemden birini seçebilirsiniz. İnternetten Yurtiçi Kargo takibi en çok tercih edilen yöntemlerden biri. Yurtiçi Kargo tarafından size verilen kargo takip numarasını kullanarak kargo takibi yapabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri'ni arayarak da kargo takibi yapabilirsiniz. 444 99 99 numaralı telefonu arayarak veya en yakın Yurtiçi Kargo Şubesi'ni arayarak kargo takibi yapabilirsiniz. Yurtiçi Kargo mobil uygulaması da kargo takibi yapabileceğiniz adreslerden biri.

Kargo Takip Yorum Yaz

Yurtiçi Kargo Gönderi Takibi

Yurtiçi Kargo, kargo takibi yapabilmeniz için aklınıza gelen her kolaylığı kullanmaktadır. Yurtiçi gönderilerinizin takibini yapmak istiyorsanız; gönderi kodu, fatura numarası, ambar tesellüm numarası ve çağrı numarası gibi numaraların hepsini kullanarak kargo takibi yapabilirsiniz.

Bu sayfanın üstünde yer alan kargo takip modülümüzü kullanmak isterseniz ilk kutucuktan Yurtiçi Kargo'yu seçin. Hemen yanındaki kutucuğa gönderi takip numaranızı yazın ve yan taraftaki pembe renkli Sorgula butonuna tıklayın.

Yurtiçi Kargo takip sorgu sonucunuz bu ekranda görüntülenecektir.

Yurtiçi Kargo şube yetkilisinin size verdiği kargo teslim fişi veya faturanın üstünde kargo takip numaralarınızı bulabilirsiniz. Eğer bu bilgilere erişemiyorsanız, Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini ya da en yakın Yurtiçi Kargo şubesini arayabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Takibi

Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo takip işlemleriniz için ana sayfamızdaki ya da bu sayfanın üstündeki kargo takip modülünü kullanabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo online kargo takibi teknolojisinin yanı sıra cep telefonunuzun kısa mesaj servisi ile de kargo takip işlemlerine imkân sağlamaktadır. Cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına NEREDE yazın, bir boşluk bırakın ve fatura numarası veya gönderi numarası veya referans kodunu yazın. Bu mesajı 4343 numaralı telefona gönderdiğinizde kargonuzun nerede olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Örnek bir Yurtiçi Kargo Takip mesajı şu şekildedir. İsterseniz bu mesajı kopyalayın ve telefonunuzun kısa mesaj bölümüne yapıştırın. Kargo takip kodunu sizin numaranızla değiştirin:

Yurtiçi Kargo Örnek Kargo Takip Mesajı: “NEREDE 152114452”

Yurtiçi Kargom Nerede?

Yurtiçi Kargo, Türkiye'nin en büyük kargo şirketlerinden biri. Bu sayede Türkiye'nin her yerine güvenilir ve hızlı bir şekilde kargo göndermeyi amaçlayan bir şirkettir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak üzere çalışan Yurtiçi Kargo şubelerine iki türlü ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Şubeleri menüsünden Yurtiçi Kargo Şubeleri'ni seçebilirsiniz. Bu sayfadan şehir, ilçe ve mahalle seçimlerini adım adım yaparak size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine ulaşabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo'nun online servisleri haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Yurtiçi Kargo takip süreçleri de bunlardan biri. Yukarıdaki kargo takip modülümüzü kullanarak Yurtiçi Kargo takip işlemlerinizi haftanın yedi günü yapmanız mümkün.

Müşterilerinin taleplerini anında cevaplamak ve onların ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışan Yurtiçi Kargo, müşteri hizmetleri aracılığıyla da müşterilerine en iyi hizmetler sunmaya devam etmektedir. 444 9999 numaralı Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri de hemen yanı başınızda.

Ayrıca Yurtiçi Kargo mobil uygulamasını da indirerek de kargonuzun teslimat durumuna sürekli erişebilirsiniz.


Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi ve Çalışma Saatleri

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi

444 99 99

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Hafta İçi Şubeye Kargo Teslim: 09:00 - 18:00

Cumartesi: 09:00 - 17:00

Cumartesi Standart İşler: 09:00 - 13:00

Cumartesi Şubede Kabul ve Teslimat: 13:00 - 17:00

Pazar Günleri ve Resmi Tatil Günleri: Kapalı

Yurtiçi Kargo Takip Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.Yurtiçi Kargo Takibi

YURTİÇİ KARGO

Türkiye'nin 81 ilinde her birinde de İstanbul'da sunulan aynı kaliteli hizmet ile çalışmalarını sürdüren Yurtiçi Kargo, lokomotif kargo kuruluşlarından biridir. Sadece hızlı teslimat ve kaliteli hizmet çeşitliliği ile değil aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleri ile toplumun her kesimine ellerini uzatan duyarlı bir kuruluş olarak da dikkat çekmektedir.