Mng Kargo 18 Mart Şubesi

Adres

Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi No: 127/F Merkez Çanakkale

Telefon

0 286 212 5785

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo 18 Mart Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo 18 Mart Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo 18 Mart Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

18 Mart şubesinin bulunduğu adrese yaya gidebilecek halde değilseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo 18 Mart şubesine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk. 18 Mart Şubesi için çizilen güzergahlar aslında altta yer verilen parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Bulunduğunuz yer
  2. Varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo 18 Mart Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği yolların trafik durumu da gözetilerek haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo 18 Mart Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için 18 Mart Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Genellikle online kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Son olarak hemen sağındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında aynen durur kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo 18 Mart Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.