Mng Kargo 18 Mart Şubesi

Adres

Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi No: 127/F Merkez Çanakkale

Telefon

0 286 212 5785

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo 18 Mart Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo 18 Mart Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo 18 Mart Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

18 Mart şubesinin bulunduğu adrese yaya gidebilecek halde değilseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo 18 Mart şubesine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk. 18 Mart Şubesi için çizilen güzergahlar aslında altta yer verilen parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Bulunduğunuz yer
  2. Varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo 18 Mart Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği yolların trafik durumu da gözetilerek haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo 18 Mart Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için 18 Mart Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağ taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Daha sonra alttaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip numarası doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazen bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo 18 Mart Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.