Mng Kargo Çanakkale Merkez Şubesi

Adres

İsmetpaşa Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi 19. Sok. C Blok No: 10 Merkez Çanakkale

Telefon

0 286 212 0400

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çanakkale Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çanakkale Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çanakkale Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip yeni bir işleme gerek yok.

Çanakkale Merkez Şubesi'nin bulunduğu yere yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak erişim sağlayabilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Çanakkale Merkez şubesine yol tarifi sormak için Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullandık. Yol tarifleri, gecikmeler ve diğer öneriler genellikle farklı faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Yola çıkış noktası ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çanakkale Merkez Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Çanakkale Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Çanakkale Merkez Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numaranız doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında saklanır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Çanakkale Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.