Mng Kargo Truva Şubesi

Adres

İsmetpaşa Mahallesi Demircioğlu Caddesi Anadolu Apartmanı No: 70/C Merkez Çanakkale

Telefon

0 286 213 4016

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Truva Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Truva Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Truva Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Truva şubesine uzaktaysanız alternatif vasıtalarla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Truva şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google Maps teknolojisini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Truva Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Truva Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Truva Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra sağındaki veya altındaki büyütece dokunun. Kargo takip numarası hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını unuttuysanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Truva Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.