Mng Kargo 5 Temmuz Şubesi

Adres

Kurtuluş Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No: 41/A İskenderun Hatay

Telefon

0 326 614 8801

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo 5 Temmuz Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo 5 Temmuz Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo 5 Temmuz Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

5 Temmuz şubesinin bulunduğu adrese yakın değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak erişim sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo 5 Temmuz Şubesi'ne yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo 5 Temmuz Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye giden alternatif yol tarifleriniz trafik de hesaba katılarak haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo 5 Temmuz Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için 5 Temmuz Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo İskenderun Şubeleri

İskenderun ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İskenderun ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağ taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Son olarak sağındaki veya altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını unuttuysanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo 5 Temmuz Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.