Mng Kargo Pac Şubesi

Adres

Pınarbaşı Mahallesi İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi No: 21 İskenderun Hatay

Telefon

0 326 614 7668

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Pac Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Pac Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Pac Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Pac Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye güzergah sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Pac Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifi ve tahmini süreler yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Pac Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Pac Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo İskenderun Şubeleri

İskenderun ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İskenderun ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağ taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son adım olarak altındaki sorgula butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Pac Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.