Mng Kargo Sahil Şubesi

Adres

Çay Mahallesi Osman Gazi Caddesi Çınar Apartmanı No: 12/C İskenderun Hatay

Telefon

0 326 614 2768

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sahil Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sahil Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sahil Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Sahil şubesinin konumuna yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Sahil şubesine yol tarifini sormak için Google Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sahil Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google yazılımı tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı güzergahların trafik durumları da gözetilerek harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Sahil Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Sahil Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo İskenderun Şubeleri

İskenderun ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İskenderun ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz. Üstelik online kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son olarak alt taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numaranızı bilmiyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Sahil Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.