Mng Kargo Adana Merkez Şubesi

Adres

Yeni Mahalle 2069. Sokak No: 28/A Sarıçam Adana

Telefon

0 322 346 4188

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Adana Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Adana Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Adana Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Adana Merkez şubesinin konumuna yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Adana Merkez şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Adana Merkez Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Adana Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Adana Merkez Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Sarıçam Şubeleri

Sarıçam ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sarıçam ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son adım olarak hemen sağında yer alan büyüteci işaretleyin. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Adana Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.