Mng Kargo Adana Merkez Şubesi

Adres

Yeni Mahalle 2069. Sokak No: 28/A Sarıçam Adana

Telefon

0 322 346 4188

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Adana Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Adana Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Adana Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Adana Merkez şubesinin konumuna yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Adana Merkez şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Adana Merkez Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Adana Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Adana Merkez Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Sarıçam Şubeleri

Sarıçam ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sarıçam ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen yanındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için alt taraftaki büyütece dokunun. Takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Adana Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.