Mng Kargo Fedex Adana Şubesi

Adres

Yeni Mahalle Atatürk Caddesi No: 7/A İncirlik Sarıçam Adana

Telefon

0 322 459 2036

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fedex Adana Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fedex Adana Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fedex Adana Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Fedex Adana şubesine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Fedex Adana şubesine yol tarifi sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Güzergahlar çoğunlukla şu hususlara bağlıdır:

  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar
  • Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fedex Adana Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar bir yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri ekranda belirecektir.

Mng Kargo Fedex Adana Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Fedex Adana Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Sarıçam Şubeleri

Sarıçam ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sarıçam ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunu da yaptıktan sonra alt taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numaranızı unuttuysanız sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Fedex Adana Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.