Mng Kargo Fedex Adana Şubesi

Adres

Yeni Mahalle Atatürk Caddesi No: 7/A İncirlik Sarıçam Adana

Telefon

0 322 459 2036

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fedex Adana Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fedex Adana Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fedex Adana Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Fedex Adana şubesine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Fedex Adana şubesine yol tarifi sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Güzergahlar çoğunlukla şu hususlara bağlıdır:

  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar
  • Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fedex Adana Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar bir yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri ekranda belirecektir.

Mng Kargo Fedex Adana Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Fedex Adana Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Sarıçam Şubeleri

Sarıçam ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sarıçam ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen yanındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Daha sonra alt kısımda büyüteci işaretleyin. Kargo takip numarası doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Fedex Adana Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.