Mng Kargo Fedex Adana Şubesi

Adres

Yeni Mahalle Atatürk Caddesi No: 7/A İncirlik Sarıçam Adana

Telefon

0 322 459 2036

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fedex Adana Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fedex Adana Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fedex Adana Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Fedex Adana şubesine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Fedex Adana şubesine yol tarifi sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Güzergahlar çoğunlukla şu hususlara bağlıdır:

  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar
  • Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fedex Adana Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar bir yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri ekranda belirecektir.

Mng Kargo Fedex Adana Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Fedex Adana Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Sarıçam Şubeleri

Sarıçam ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sarıçam ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip sürdürebilirsiniz. Üstelik online kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunun akabinde hemen sağındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Fedex Adana Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.