Mng Kargo Misis Şubesi

Adres

Yakapınar Mahallesi Adana Hacı Sabancı O.S.B Çarşı Merkezi Çarşı Sok. C Blok No: 1 Sarıçam Adana

Telefon

0 322 394 4718

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Misis Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Misis Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Misis Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin. Haritada bir noktayı seçerek de ilerleyebilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Misis şubesinin bulunduğu adrese yakında değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Misis şubesine yol tarifini sormak için Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Misis Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi Google yazılımı tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafiği ve yolların kapalı olma durumları da göz önüne alınarak haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Misis Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Misis Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Sarıçam Şubeleri

Sarıçam ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sarıçam ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemizden de kargo takip hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Daha sonra hemen yanındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları firmanın sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Misis Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.