Mng Kargo Afsan Şubesi

Adres

Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde 1. Sokak Merkez Afyonkarahisar

Telefon

0 272 221 1208

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Afsan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Afsan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Afsan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç konumunu girin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Afsan şubesinin adresine yaya gidebilecek halde değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşabilirsiniz.
Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifini sormak için Google tarafından geliştirilen Maps yazılımını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Afsan Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifleri Google yazılımı tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği yol trafik bilgileri ile birlikte sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Afsan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Afsan Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip kolayca yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Bunun akabinde altındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Afsan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.