Mng Kargo Afsan Şubesi

Adres

Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde 1. Sokak Merkez Afyonkarahisar

Telefon

0 272 221 1208

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Afsan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Afsan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Afsan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç konumunu girin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Afsan şubesinin adresine yaya gidebilecek halde değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşabilirsiniz.
Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifini sormak için Google tarafından geliştirilen Maps yazılımını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Afsan Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifleri Google yazılımı tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği yol trafik bilgileri ile birlikte sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Afsan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Afsan Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bunun akabinde alt taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu unuttuysanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Afsan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.