Mng Kargo Kocatepe Şubesi

Adres

Kasımpaşa Mahallesi Gazlıgöl Caddesi Kılıç Ali Sokak Biçici Apartmanı No: 113/C Merkez Afyonkarahisar

Telefon

0 272 212 3307

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kocatepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kocatepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kocatepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Kocatepe şubesine yakında değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.
Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Kocatepe şubesine rota ve yol tarifi almak için Google'ın geliştirdiği Google Maps yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kocatepe Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler Google tarafından yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve tahmini süre güzergahların trafiği ile birlikte haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Kocatepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Kocatepe Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen yanındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu da yaptıktan sonra altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları firmanın sisteminde saklanmıştır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Kocatepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.