Mng Kargo Karahisar Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Yeşilyol Caddesi Arpacıoğlu Sokak Yüzbaşıoğlu Apartmanı No: 2 Merkez Afyonkarahisar

Telefon

0 272 212 0780

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Karahisar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Karahisar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Karahisar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Karahisar şubesinin adresine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Karahisar şubesine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz. Google Haritalar'da gösterilen yol tarifleri aslında alttaki hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  1. Bulunduğunuz yer
  2. Varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Karahisar Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Karahisar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Karahisar Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alttaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak da alttaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiyseniz hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Karahisar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.