Mng Kargo Alaybey Şubesi

Adres

Tuna Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No: 152/B Karşıyaka İzmir

Telefon

0 232 381 4103

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Alaybey Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Alaybey Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Alaybey Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Mng Kargo Alaybey şubesine uzak bir konumdaysanız toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayabilirsiniz.

Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Alaybey şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Alaybey Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği trafik açısından en uygunu seçilerek ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Alaybey Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Alaybey Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Karşıyaka Şubeleri

Karşıyaka ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra altında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Daha sonra alt taraftaki büyüteci işaretleyin. Takip kodu doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Alaybey Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.