Mng Kargo Alaybey Şubesi

Adres

Tuna Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No: 152/B Karşıyaka İzmir

Telefon

0 232 381 4103

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Alaybey Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Alaybey Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Alaybey Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Mng Kargo Alaybey şubesine uzak bir konumdaysanız toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayabilirsiniz.

Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Alaybey şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Alaybey Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği trafik açısından en uygunu seçilerek ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Alaybey Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Alaybey Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Karşıyaka Şubeleri

Karşıyaka ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Alaybey Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.