Mng Kargo Bostanlı Şubesi

Adres

Bostanlı Mahallesi Şehitler Blv. No: 37/B Karşıyaka İzmir

Telefon

0 232 364 8540

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bostanlı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bostanlı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bostanlı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo'nun Bostanlı Şubesi'ne uzaktaysanız aracınız veya toplu taşıma ile ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye güzergah çizdirmek için Google tarafından geliştirilen Maps sitesini kullanmaktayız.

Google Haritalar'da gösterilen yol tarifleri aslında belli değişkenlere bağlıdır:

  • Yola çıkış noktası
  • Güzergah mesafesi
  • Acil durumlar veya kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bostanlı Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tavsiyeler Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Bostanlı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Bostanlı Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Karşıyaka Şubeleri

Karşıyaka ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube ile irtibata geçmeden önce sitemizden de kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman internetten kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son adım olarak hemen sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Bostanlı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.