Mng Kargo Bostanlı Şubesi

Adres

Bostanlı Mahallesi Şehitler Blv. No: 37/B Karşıyaka İzmir

Telefon

0 232 364 8540

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bostanlı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bostanlı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bostanlı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo'nun Bostanlı Şubesi'ne uzaktaysanız aracınız veya toplu taşıma ile ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye güzergah çizdirmek için Google tarafından geliştirilen Maps sitesini kullanmaktayız.

Google Haritalar'da gösterilen yol tarifleri aslında belli değişkenlere bağlıdır:

  • Yola çıkış noktası
  • Güzergah mesafesi
  • Acil durumlar veya kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bostanlı Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tavsiyeler Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Bostanlı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Bostanlı Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Karşıyaka Şubeleri

Karşıyaka ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu da yaptıktan sonra altındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Bostanlı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.