Mng Kargo Demirköprü Şubesi

Adres

Fikri Altay Mahallesi 6182. Sok. No: 70/E Karşıyaka İzmir

Telefon

0 232 330 4469

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Demirköprü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Demirköprü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Demirköprü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Demirköprü Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Demirköprü ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak için Haritalar uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk. Google tarafından önerilen yol tarifleri genellikle altta yer alan değişkenlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Demirköprü Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu öneriler Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Demirköprü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Demirköprü Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Karşıyaka Şubeleri

Karşıyaka ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemizden de kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı hemen yanındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numaranız hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Demirköprü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.