Mng Kargo Demirköprü Şubesi

Adres

Fikri Altay Mahallesi 6182. Sok. No: 70/E Karşıyaka İzmir

Telefon

0 232 330 4469

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Demirköprü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Demirköprü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Demirköprü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Demirköprü Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Demirköprü ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak için Haritalar uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk. Google tarafından önerilen yol tarifleri genellikle altta yer alan değişkenlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Demirköprü Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu öneriler Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Demirköprü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Demirköprü Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Karşıyaka Şubeleri

Karşıyaka ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle online olarak kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen yanındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra alttaki sorgula butonuna tıklayın. Takip kodunuz hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız problem değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Demirköprü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.