Mng Kargo Alba Şubesi

Adres

Orta Mahallesi Yeni Maltepe Yolu Caddesi Ulubatlı Hasan Sok. Emintaş Ulubatlı San Sit. No: 21/84 Bayrampaşa İstanbul

Telefon

0 212 567 1110

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Alba Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Alba Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Alba Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Alba Şubesi'nin konumuna yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa farklı taşıtlarla erişim sağlayabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Alba şubesine Google tarafından sunulan Haritalar altyapısının güzelliklerini kullandık. Yol tarifi ve şubeye ulaşım önerileri aslında altta yer verilen parametrelere bağlıdır:

  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Alba Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Alba Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Alba Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bayrampaşa Şubeleri

Bayrampaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bayrampaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik online olarak kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra alttaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını kaybettiyseniz sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Alba Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.