Mng Kargo Mega Center Şubesi

Adres

Kocatepe Mahallesi 12. Sokak Megacenter C Blok No: 424 Bayrampaşa İstanbul

Telefon

0 212 640 0628

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mega Center Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mega Center Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mega Center Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mega Center şubesinin bulunduğu yere yürüyebilecek halde değilseniz farklı vasıtalarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yukarıda detayları verilen Mega Center şubesine yol tarifi almak üzere Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mega Center Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler Google Maps tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte trafik yoğunluklarına göre ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Mega Center Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Mega Center Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bayrampaşa Şubeleri

Bayrampaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bayrampaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemizden de kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunun akabinde alt taraftaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip bilgileriniz hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Mega Center Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.