Mng Kargo Topçular Şubesi

Adres

Yenidoğan Mahallesi Karakaş Sok. Erciyes Emintaş San. Sitesi. No: 12 Dükkan No: 108/109 Bayrampaşa İstanbul

Telefon

0 212 501 4833

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Topçular Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Topçular Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Topçular Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Topçular şubesinin adresine uzak bir konumda yer alıyorsanız farklı taşıtlarla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Topçular şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Topçular Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar yazılımsal olarak otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleriniz ve trafik durumu sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Topçular Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Topçular Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Bayrampaşa Şubeleri

Bayrampaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bayrampaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün. Ayrıca internet sitesinden kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı hemen yanındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunu kaybettiyseniz hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Topçular Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.