Mng Kargo Anibal Şubesi

Adres

Sultan Orhan Mahallesi 1113. Sokak No: 15 Gebze Kocaeli

Telefon

0 262 642 8605

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Anibal Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Anibal Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Anibal Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Anibal şubesinin adresine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa alternatif ulaşım imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Anibal ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizimi için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisini istifadenize sunduk.

Anibal Şubesi ve tüm şubelere verilen yol tarifleri çoğunlukla alttaki hususlara bağlıdır:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Anibal Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar yazılımsal olarak otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım önerileri ve tahmini süre harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Anibal Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Anibal Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Gebze Şubeleri

Gebze ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gebze ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesinden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunun akabinde hemen sağında yer alan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip numarası doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Anibal Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.