Mng Kargo Anibal Şubesi

Adres

Sultan Orhan Mahallesi 1113. Sokak No: 15 Gebze Kocaeli

Telefon

0 262 642 8605

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Anibal Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Anibal Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Anibal Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Anibal şubesinin adresine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa alternatif ulaşım imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Anibal ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizimi için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisini istifadenize sunduk.

Anibal Şubesi ve tüm şubelere verilen yol tarifleri çoğunlukla alttaki hususlara bağlıdır:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Anibal Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar yazılımsal olarak otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım önerileri ve tahmini süre harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Anibal Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Anibal Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Gebze Şubeleri

Gebze ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gebze ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt kısımda "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Akabinde hemen sağında yer alan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip numarasını bilmiyorsanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Anibal Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.