Mng Kargo Eskihisar Şubesi

Adres

İstasyon Mahallesi 1464. Sokak No: 13/A Gebze Kocaeli

Telefon

0 262 655 4226

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Eskihisar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Eskihisar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Eskihisar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Eskihisar şubesinin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.
Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Eskihisar şubesine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Eskihisar Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifleri Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım önerileri rotaların trafik durumlarına da bakılarak ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Eskihisar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Eskihisar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Gebze Şubeleri

Gebze ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gebze ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemizden de kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağ taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Son olarak da sağında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Eskihisar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.