Mng Kargo Eskihisar Şubesi

Adres

İstasyon Mahallesi 1464. Sokak No: 13/A Gebze Kocaeli

Telefon

0 262 655 4226

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Eskihisar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Eskihisar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Eskihisar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Eskihisar şubesinin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.
Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Eskihisar şubesine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Eskihisar Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifleri Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım önerileri rotaların trafik durumlarına da bakılarak ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Eskihisar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Eskihisar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Gebze Şubeleri

Gebze ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gebze ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Anasayfadan kargo takibi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak da alt taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Eskihisar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.