Mng Kargo Gaziler Şubesi

Adres

İnönü Mahallesi İbrahimağa Caddesi No: 226 Gebze Kocaeli

Telefon

0 262 644 8226

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gaziler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gaziler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gaziler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Gaziler Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde yer almıyorsanız toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayabilirsiniz.

Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Gaziler şubesine rota ve yol tarifi için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gaziler Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Yol tarifi yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği trafik de hesaba katılarak haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Gaziler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Gaziler Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Gebze Şubeleri

Gebze ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gebze ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube ile irtibata geçmeden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Anasayfadan kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Sonucu görmek için alt taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Gaziler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.