Mng Kargo Arabayatağı Şubesi

Adres

Ortabağlar Mahallesi Prof. Tezok Caddesi No: 43/A Yıldırım Bursa

Telefon

0 224 368 5010

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Arabayatağı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Arabayatağı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Arabayatağı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Başlangıç noktası seçimini müeakip klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Arabayatağı şubesinin adresine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Arabayatağı şubesine rota sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google uygulamasının imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifleri, güzergahlar ve alternatif ulaşım yöntemleri tamamen aşağıda yer alan listedeki hususlara bağlı olarak değişmektedir:

Yola çıkış konumunuz, trafik yoğunluğu, acil durumlar ve afetler, mesafeler ve yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Arabayatağı Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google yazılımı tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Arabayatağı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Arabayatağı Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Yıldırım Şubeleri

Yıldırım ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yıldırım ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman internetten kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında yer alan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Sonucu görmek için sağındaki veya altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Arabayatağı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.