Mng Kargo Karlıdağ Şubesi

Adres

Anadolu Mahallesi Karlıdağ Caddesi No: 3 Yıldırım Bursa

Telefon

0 224 363 3717

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Karlıdağ Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Karlıdağ Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Karlıdağ Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Karlıdağ şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye yol tarifi almak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Karlıdağ Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu öneriler Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Karlıdağ Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Karlıdağ Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Yıldırım Şubeleri

Yıldırım ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yıldırım ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi sürdürebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Son adım olarak altındaki sorgula butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında aynen durur ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Karlıdağ Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.