Mng Kargo Karlıdağ Şubesi

Adres

Anadolu Mahallesi Karlıdağ Caddesi No: 3 Yıldırım Bursa

Telefon

0 224 363 3717

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Karlıdağ Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Karlıdağ Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Karlıdağ Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Karlıdağ şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye yol tarifi almak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Karlıdağ Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu öneriler Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Karlıdağ Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Karlıdağ Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Yıldırım Şubeleri

Yıldırım ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yıldırım ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz. Genellikle online kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Anasayfadan kargo takip yapmanız mümkün.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt kısımda kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağında yer alan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Karlıdağ Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.