Mng Kargo Otosansit Şubesi

Adres

Yiğitler Mahallesi Oto Sanayi Sitesi 101. Sokak Büyük Oto Ticaret Merkezi 1. Çarşı No: 1 Yıldırım Bursa

Telefon

0 224 342 4129

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Otosansit Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Otosansit Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Otosansit Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Başlangıç konumu seçtikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Otosansit şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Otosansit şubesine yol tarifini veya adresi teyit etmek için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Otosansit Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri trafik de hesaba katılarak ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Otosansit Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Otosansit Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Yıldırım Şubeleri

Yıldırım ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yıldırım ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Akabinde hemen sağında yer alan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Otosansit Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.