Mng Kargo Otosansit Şubesi

Adres

Yiğitler Mahallesi Oto Sanayi Sitesi 101. Sokak Büyük Oto Ticaret Merkezi 1. Çarşı No: 1 Yıldırım Bursa

Telefon

0 224 342 4129

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Otosansit Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Otosansit Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Otosansit Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Başlangıç konumu seçtikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Otosansit şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Otosansit şubesine yol tarifini veya adresi teyit etmek için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Otosansit Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri trafik de hesaba katılarak ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Otosansit Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Otosansit Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Yıldırım Şubeleri

Yıldırım ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yıldırım ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son bir şey daha kaldı sağındaki veya altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Otosansit Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.