Mng Kargo Argıncık Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi No: 52-A Argıncık Kocasinan Kayseri

Telefon

0 352 240 4097

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Argıncık Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Argıncık Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Argıncık Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Argıncık şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız alternatif vasıtalarla varabilirsiniz.

Argıncık şubeye yol tarifini sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google yazılımını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Argıncık Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar Google Haritalar marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidilir sorusunun tüm cevapları trafik de dikkate alınarak harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Argıncık Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Argıncık Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Kocasinan Şubeleri

Kocasinan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kocasinan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Bunun ardından sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Argıncık Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.