Mng Kargo Kaysan Şubesi

Adres

Hacı Saki Mahallesi Eski Sanayi Bölgesi 5. Cadde No: 20 Kocasinan Kayseri

Telefon

0 352 320 0127

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kaysan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kaysan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kaysan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Kaysan şubesinin konumuna yürüyebilecek halde değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşabilirsiniz.

Kaysan şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kaysan Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım önerileri rotaların trafik durumlarına da bakılarak haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Kaysan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kaysan Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Kocasinan Şubeleri

Kocasinan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kocasinan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt kısımda kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Akabinde hemen yanındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Kaysan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.