Mng Kargo Bağlar Şubesi

Adres

Şeyh Şamil Mahallesi Urfa Yolu 1. Km Ekinciler 2 Apartmanı Kayapınar Diyarbakır

Telefon

0 412 251 5428

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bağlar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bağlar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bağlar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Bağlar şubesine yürüme mesafesinde değilseniz alternatif vesaitle giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Bağlar şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bağlar Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu tarifler Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği trafik durumuna da bakılarak haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Bağlar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Bağlar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kayapınar Şubeleri

Kayapınar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kayapınar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bunu da yaptıktan sonra sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur ve sorgulanabilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Bağlar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.