Mng Kargo Kayapınar Şubesi

Adres

Peyas Mahallesi 256 Sok. Welat Rezidans A Blok Altı No: 19 Kayapınar Diyarbakır

Telefon

0 412 257 2025

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kayapınar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kayapınar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kayapınar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Mng Kargo'nun Kayapınar Şubesi'ne yürüyebilecek halde değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Mng Kargo Kayapınar şubesinin adresine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google tarafından sunulan Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi tamamen her birinin ağırlığı farklı olmak üzere belli faktörlere bağlıdır:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar ve sokaklar
  4. Acil durumlar
  5. Uzaklık

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kayapınar Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Kayapınar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kayapınar Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kayapınar Şubeleri

Kayapınar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kayapınar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemizden de kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Anasayfadan kargo takip sürdürebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak alt taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Kayapınar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.