Mng Kargo Çölgüzeli Şubesi

Adres

Peyas Mahallesi 556. Sokak Ayhan Park Evleri B Blok No: 16/B Kayapınar Diyarbakır

Telefon

0 412 255 0255

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çölgüzeli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çölgüzeli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çölgüzeli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Çölgüzeli şubesine yakında değilseniz arabayla ulaşabilirsiniz.

Çölgüzeli şubeye yol tarifi için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çölgüzeli Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifi bilgileriniz ve trafik durumu ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Çölgüzeli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Çölgüzeli Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kayapınar Şubeleri

Kayapınar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kayapınar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Daha sonra hemen sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanır ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Çölgüzeli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.