Mng Kargo Başiskele Şubesi

Adres

Sanayi Mahallesi İzmit Sanayi Sitesi 3. Blok No: 28 İzmit Kocaeli

Telefon

0 262 335 5624

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Başiskele Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Başiskele Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Başiskele Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Başiskele şubesinin adresine yakında değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Başiskele şubesine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google tarafından sunulan Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Başiskele Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tavsiyeler Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Şubeye giden yol tarifi harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Başiskele Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Başiskele Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo İzmit Şubeleri

İzmit ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İzmit ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı alt kısımda büyütece dokunun. Size verilen takip kodu hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu firmanın sisteminde aynen durur kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Başiskele Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.