Mng Kargo Halkevi Şubesi

Adres

Kemalpaşa Mahallesi Ankara Caddesi Yalı Camii Sokak No: 2 İzmit Kocaeli

Telefon

0 262 321 0616

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Halkevi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Halkevi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Halkevi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada başlangıç adresinizi seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Halkevi şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye yol tarifini sormak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Halkevi Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Halkevi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Halkevi Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo İzmit Şubeleri

İzmit ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İzmit ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bunun ardından alt taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde saklanmıştır kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Halkevi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.