Mng Kargo Yahya Kaptan Şubesi

Adres

Yenişehir Mahallesi Paşa Caddesi No: 19/1/A-B İzmit Kocaeli

Telefon

0 262 331 1008

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yahya Kaptan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yahya Kaptan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yahya Kaptan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Yahya Kaptan şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa alternatif ulaşım imkanlarıyla varabilirsiniz.
Mng Kargo'nun bu şubesine yol tarifini veya adresi teyit etmek için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yahya Kaptan Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleriniz harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Yahya Kaptan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Yahya Kaptan Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo İzmit Şubeleri

İzmit ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İzmit ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle online kargo takip işlemleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağında yer alan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numaranız doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunu unuttuysanız sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Yahya Kaptan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.