Mng Kargo Beyazevler Şubesi

Adres

Beyazevler Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı Derinde Apt. No: 20/E Çukurova Adana

Telefon

0 322 232 2511

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Beyazevler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Beyazevler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Beyazevler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo'nun Beyazevler Şubesi'ne yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.
Mng Kargo Beyazevler şubesinin adresine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Beyazevler Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Beyazevler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Beyazevler Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Çukurova Şubeleri

Çukurova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çukurova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bunun akabinde sağ taraftaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Beyazevler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.