Mng Kargo Beyazevler Şubesi

Adres

Beyazevler Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı Derinde Apt. No: 20/E Çukurova Adana

Telefon

0 322 232 2511

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Beyazevler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Beyazevler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Beyazevler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo'nun Beyazevler Şubesi'ne yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.
Mng Kargo Beyazevler şubesinin adresine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Beyazevler Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Beyazevler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Beyazevler Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Çukurova Şubeleri

Çukurova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çukurova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Akabinde alttaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Beyazevler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.