Mng Kargo Beyazevler Şubesi

Adres

Beyazevler Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı Derinde Apt. No: 20/E Çukurova Adana

Telefon

0 322 232 2511

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Beyazevler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Beyazevler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Beyazevler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo'nun Beyazevler Şubesi'ne yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.
Mng Kargo Beyazevler şubesinin adresine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Beyazevler Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Beyazevler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Beyazevler Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Çukurova Şubeleri

Çukurova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çukurova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Akabinde hemen sağında yer alan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Beyazevler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.