Mng Kargo Çukurova Şubesi

Adres

Huzurevleri Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı No: 341/C Çukurova Adana

Telefon

0 322 248 1658

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çukurova Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çukurova Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çukurova Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Çukurova Şubesi'nin bulunduğu yere uzak bir konumdaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çukurova Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin yol tarifleri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Çukurova Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Çukurova Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Çukurova Şubeleri

Çukurova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çukurova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemizden de kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son adım olarak hemen sağında yer alan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numarasını bilmiyorsanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Çukurova Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.