Mng Kargo Çukurova Şubesi

Adres

Huzurevleri Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı No: 341/C Çukurova Adana

Telefon

0 322 248 1658

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çukurova Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çukurova Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çukurova Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Çukurova Şubesi'nin bulunduğu yere uzak bir konumdaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çukurova Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin yol tarifleri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Çukurova Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Çukurova Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Çukurova Şubeleri

Çukurova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çukurova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce sitemizden de kargo takibi sürdürebilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı alttaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip numaranızı kaybettiyseniz sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Çukurova Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.