Mng Kargo Kilikya Şubesi

Adres

Güzelyalı Mahallesi 81076. Sokak No: 1/C Çukurova Adana

Telefon

0 322 232 5855

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kilikya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kilikya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kilikya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Kilikya Şubesi'nin bulunduğu adrese yakında değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak gidebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Kilikya şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız. Sadece Mng Kargo'nun değil tüm kargo firmalarının şubeleri için önerilen yol tarifleri aslında belirli faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

Mesafe, yoğunluk ve başlangıç noktanız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kilikya Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesinin yol tarifleri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Kilikya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kilikya Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çukurova Şubeleri

Çukurova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çukurova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Anasayfadan kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Takip kodunuz hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanmıştır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Kilikya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.