Mng Kargo Kilikya Şubesi

Adres

Güzelyalı Mahallesi 81076. Sokak No: 1/C Çukurova Adana

Telefon

0 322 232 5855

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kilikya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kilikya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kilikya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Kilikya Şubesi'nin bulunduğu adrese yakında değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak gidebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Kilikya şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız. Sadece Mng Kargo'nun değil tüm kargo firmalarının şubeleri için önerilen yol tarifleri aslında belirli faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

Mesafe, yoğunluk ve başlangıç noktanız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kilikya Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesinin yol tarifleri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Kilikya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kilikya Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çukurova Şubeleri

Çukurova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çukurova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce sitemizden de kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak da sağındaki veya altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu bilmiyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Kilikya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.