Mng Kargo Kilikya Şubesi

Adres

Güzelyalı Mahallesi 81076. Sokak No: 1/C Çukurova Adana

Telefon

0 322 232 5855

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kilikya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kilikya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kilikya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Kilikya Şubesi'nin bulunduğu adrese yakında değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak gidebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Kilikya şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız. Sadece Mng Kargo'nun değil tüm kargo firmalarının şubeleri için önerilen yol tarifleri aslında belirli faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

Mesafe, yoğunluk ve başlangıç noktanız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kilikya Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesinin yol tarifleri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Kilikya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kilikya Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çukurova Şubeleri

Çukurova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çukurova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesinden önce sitemizden de kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt kısımda kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Daha sonra altındaki sorgula butonuna tıklayın. Takip numaranız doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip numaranızı unuttuysanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kilikya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.