Mng Kargo Beykoz Şubesi

Adres

Ortaçeşme Mahallesi Çayır Caddesi No: 102/B Beykoz İstanbul

Telefon

0 216 424 0043

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Beykoz Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Beykoz Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Beykoz Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Mng Kargo Beykoz şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız farklı ulaşım imkanlarıyla gidebilirsiniz.
İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Beykoz Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Beykoz Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Beykoz Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Beykoz Şubeleri

Beykoz ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beykoz ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunun ardından sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip numarası hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Beykoz Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.