Mng Kargo Kavacık Şubesi

Adres

Çubuklu Mahallesi Boğaziçi Caddesi Öztürk Sokak No: 10 Beykoz İstanbul

Telefon

0 216 693 1174

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kavacık Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kavacık Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kavacık Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Kavacık şubesinin bulunduğu yere uzaktaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile gidebilirsiniz.

Kavacık Şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine ulaşım için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kavacık Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google Maps tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleri harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Kavacık Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kavacık Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Beykoz Şubeleri

Beykoz ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beykoz ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Sonuca ulaşmak için altında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Size verilen takip kodu doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kavacık Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.