Mng Kargo Kavacık Şubesi

Adres

Çubuklu Mahallesi Boğaziçi Caddesi Öztürk Sokak No: 10 Beykoz İstanbul

Telefon

0 216 693 1174

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kavacık Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kavacık Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kavacık Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Kavacık şubesinin bulunduğu yere uzaktaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile gidebilirsiniz.

Kavacık Şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine ulaşım için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kavacık Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google Maps tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleri harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Kavacık Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kavacık Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Beykoz Şubeleri

Beykoz ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beykoz ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Bir sonraki adım olarak sağındaki veya altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları firmanın sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Kavacık Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.