Mng Kargo Rüzgarlıbahçe Şubesi

Adres

Rüzgarlıbahçe Mahallesi Atatürk Caddesi Ayhan Ata İş Merkezi No: 1 Beykoz İstanbul

Telefon

0 216 413 1473

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Rüzgarlıbahçe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Rüzgarlıbahçe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Rüzgarlıbahçe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Rüzgarlıbahçe Şubesi'nin konumuna uzak bir mesafedeyseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Rüzgarlıbahçe şubeye rota ve yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz.

Yol tarifi önerileri genel olarak şu hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Çizilen rotayı etkileyen hususlar
  • Bulunduğunuz yer
  • Varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Rüzgarlıbahçe Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar, yöntemler, öneriler ve trafik durum bilgisi haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Rüzgarlıbahçe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Rüzgarlıbahçe Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Beykoz Şubeleri

Beykoz ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beykoz ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce sitemizden de kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Son bir şey daha kaldı altındaki büyütece dokunun. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Rüzgarlıbahçe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.