Mng Kargo Burnaz Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Burnaz Caddesi Şehit Topçu Teğmen Cem Yurtbekler Sokak No: 4 Avcılar İstanbul

Telefon

0 212 590 8716

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Burnaz Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Burnaz Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Burnaz Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo'nun Burnaz şubesine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Burnaz şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Burnaz Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu güzergahlar Google tarafından algoritma marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunlukları da hesaba katılarak ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Burnaz Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Burnaz Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Avcılar Şubeleri

Avcılar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Avcılar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemiz üzerinden kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt kısımda takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun akabinde alt kısımda büyüteci işaretleyin. Kargo takip bilgileriniz doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları firmanın sisteminde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Burnaz Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.