Mng Kargo Türksan Şubesi

Adres

Cihangir Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No: 13 Avcılar İstanbul

Telefon

0 212 422 8159

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Türksan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Türksan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Türksan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Türksan şubesinin bulunduğu adrese uzak bir konumdaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Türksan şubesine yol tarifini sormak için Google Maps yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Türksan Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidebileceğiniz yolların trafik durumu da gözetilerek alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Türksan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Türksan Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Avcılar Şubeleri

Avcılar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Avcılar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bir sonraki adım olarak sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Türksan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.