Mng Kargo Firuzköy Şubesi

Adres

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Mimarsinan Caddesi No: 65/A Avcılar İstanbul

Telefon

0 212 428 5580

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Firuzköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Firuzköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Firuzköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Firuzköy şubesinin konumuna yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Firuzköy Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizdirmek için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps yazılımını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Firuzköy Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifleri Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi seçtiğiniz güzergahın trafik durumuna göre ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Firuzköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Firuzköy Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Avcılar Şubeleri

Avcılar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Avcılar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdan kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Daha sonra sağ taraftaki büyütece dokunun. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Firuzköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.