Mng Kargo Çamkıran Şubesi

Adres

Mansuroğlu Mahallesi 266. Sokak No: 51/C Bayraklı İzmir

Telefon

0 232 347 3470

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çamkıran Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çamkıran Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çamkıran Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo'nun Çamkıran Şubesi'ne yakında değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Çamkıran şubesine güzergah çizimi için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çamkıran Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tavsiyeler Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Çamkıran Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Çamkıran Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bayraklı Şubeleri

Bayraklı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bayraklı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip süreçleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağ taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bir sonraki adım olarak altında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Çamkıran Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.