Mng Kargo Çamkıran Şubesi

Adres

Mansuroğlu Mahallesi 266. Sokak No: 51/C Bayraklı İzmir

Telefon

0 232 347 3470

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çamkıran Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çamkıran Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çamkıran Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo'nun Çamkıran Şubesi'ne yakında değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Çamkıran şubesine güzergah çizimi için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çamkıran Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tavsiyeler Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Çamkıran Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Çamkıran Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bayraklı Şubeleri

Bayraklı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bayraklı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce sitemizden de kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Akabinde altında bulunan büyüteci işaretleyin. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, çaresi var. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Çamkıran Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.