Mng Kargo Smirna Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi 1918. Sokak No: 16/A Bayraklı İzmir

Telefon

0 232 345 4520

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Smirna Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Smirna Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Smirna Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Smirna Şubesi'nin bulunduğu yere yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz arabayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Smirna şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine güzergah çizimi için Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Smirna Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Smirna Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Smirna Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Bayraklı Şubeleri

Bayraklı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bayraklı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa hemen Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak da hemen sağında yer alan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu unuttuysanız sorun değil çaresi var. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Smirna Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.