Mng Kargo Smirna Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi 1918. Sokak No: 16/A Bayraklı İzmir

Telefon

0 232 345 4520

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Smirna Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Smirna Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Smirna Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Smirna Şubesi'nin bulunduğu yere yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz arabayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Smirna şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine güzergah çizimi için Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Smirna Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Smirna Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Smirna Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Bayraklı Şubeleri

Bayraklı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bayraklı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Sonuca ulaşmak için altında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde saklanır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Smirna Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.