Mng Kargo Manavkuyu Şubesi

Adres

Adalet Mahallesi 1586/13 Sokak No: 1/C Bayraklı İzmir

Telefon

0 232 486 7248

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Manavkuyu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Manavkuyu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Manavkuyu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç adresinizi seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Manavkuyu şubesine uzaktaysanız kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Manavkuyu şubesine rota ve yol tarifi almak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Manavkuyu Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz; araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte trafik bilgisi de göz önünde bulundurularak harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Manavkuyu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Manavkuyu Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Bayraklı Şubeleri

Bayraklı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bayraklı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemizden de kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Sonucu görmek için sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Manavkuyu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.