Mng Kargo Manavkuyu Şubesi

Adres

Adalet Mahallesi 1586/13 Sokak No: 1/C Bayraklı İzmir

Telefon

0 232 486 7248

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Manavkuyu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Manavkuyu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Manavkuyu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç adresinizi seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Manavkuyu şubesine uzaktaysanız kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Manavkuyu şubesine rota ve yol tarifi almak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Manavkuyu Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz; araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte trafik bilgisi de göz önünde bulundurularak harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Manavkuyu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Manavkuyu Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Bayraklı Şubeleri

Bayraklı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bayraklı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce sitemizden de kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt kısımda takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Sonucu görmek için altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numarasını bilmiyorsanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Manavkuyu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.