Mng Kargo Çark Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Dr. Nuri Bayar Caddesi No: 47 Adapazarı Sakarya

Telefon

0 264 279 0038

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çark Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çark Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çark Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Çark Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidilemiyorsa aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Çark Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çark Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri yazılımsal olarak otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Çark Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Çark Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Adapazarı Şubeleri

Adapazarı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Adapazarı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak alttaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip bilgileriniz hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız sorun değil çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında bulunmaktadır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Çark Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.