Mng Kargo Çarşı Şubesi

Adres

Yahyalar Mahallesi Çeşme Meydanı Caddesi Manav Apartmanı No: 26 Adapazarı Sakarya

Telefon

0 264 274 6350

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çarşı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çarşı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çarşı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada bir başlangıç noktası seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Çarşı şubesinin adresine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla veya toplu taşıma ile giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Çarşı şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Haritalar teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çarşı Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tavsiyeler Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Çarşı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Çarşı Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Adapazarı Şubeleri

Adapazarı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Adapazarı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdan kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Akabinde alt taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Çarşı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.