Mng Kargo Yeşiltepe Şubesi

Adres

Modern Sanayi Sitesi 4. Yol Sokak No: 59 Adapazarı Sakarya

Telefon

0 264 291 4690

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yeşiltepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yeşiltepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yeşiltepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Yeşiltepe şubesinin adresine yakında değilseniz arabanızla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Yeşiltepe şubesine yol tarifi sormak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yeşiltepe Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bunlar Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte trafik yoğunluklarına göre ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Yeşiltepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Yeşiltepe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Adapazarı Şubeleri

Adapazarı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Adapazarı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip yürütebilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen yanındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Akabinde sağındaki veya altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo çağrı merkezinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Yeşiltepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.