Mng Kargo Yeşiltepe Şubesi

Adres

Modern Sanayi Sitesi 4. Yol Sokak No: 59 Adapazarı Sakarya

Telefon

0 264 291 4690

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yeşiltepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yeşiltepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yeşiltepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Yeşiltepe şubesinin adresine yakında değilseniz arabanızla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Yeşiltepe şubesine yol tarifi sormak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yeşiltepe Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bunlar Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte trafik yoğunluklarına göre ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Yeşiltepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Yeşiltepe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Adapazarı Şubeleri

Adapazarı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Adapazarı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağ taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Bunun akabinde hemen sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Yeşiltepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.