Mng Kargo Çiftlik Şubesi

Adres

Zafer Mahallesi Şevketiye Caddesi No: 40 İlkadım Samsun

Telefon

0 362 230 4759

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çiftlik Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çiftlik Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çiftlik Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Çiftlik şubesinin bulunduğu yere uzaktaysanız farklı ulaşım imkanlarıyla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.
Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Çiftlik şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çiftlik Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tavsiyeler Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleri ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Çiftlik Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Çiftlik Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo İlkadım Şubeleri

İlkadım ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İlkadım ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra alt taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Çiftlik Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.