Mng Kargo Hançerli Şubesi

Adres

Pazar Mahallesi 100. Yıl Bulvarı No: 60/B İlkadım Samsun

Telefon

0 362 433 0165

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hançerli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hançerli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hançerli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Hançerli şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla gidebilirsiniz.

Detayları sayfanın başında belirtilen Hançerli şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hançerli Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifi önerileri Google Haritalar marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Hançerli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Hançerli Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo İlkadım Şubeleri

İlkadım ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İlkadım ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bir sonraki adım olarak sağ taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Hançerli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.