Mng Kargo Hançerli Şubesi

Adres

Pazar Mahallesi 100. Yıl Bulvarı No: 60/B İlkadım Samsun

Telefon

0 362 433 0165

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hançerli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hançerli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hançerli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Hançerli şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla gidebilirsiniz.

Detayları sayfanın başında belirtilen Hançerli şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hançerli Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifi önerileri Google Haritalar marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Hançerli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Hançerli Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo İlkadım Şubeleri

İlkadım ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İlkadım ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun ardından sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem yok yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Hançerli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.